Kontakt i współpraca

Spacer wśród słów jest literacką przestrzenią, w której przechadzam się powoli po literaturze. Smakuję, szukam kontekstów, zwracam uwagę na pomysł, ale również na sposób przedstawienia historii. Wielką rolę zawsze odgrywa tu język, wrażliwość i odejście od schematów. 

Uważam, że wyjątkowe książki zasługują na to, by o nich przypominać, dlatego często zabieram się za lekturę i piszę tekst, gdy minie pierwsza fala związana z premierą. Z doświadczenia wiem, że nadmiar tekstów na dany temat w jednym czasie może niektórych zniechęcić, a szkoda byłoby przeoczyć jakąś literacką perełkę (choć jeśli komuś zależy na terminowej recenzji, nie ma problemu). Ponieważ mój blog jest blogiem książkowym i literackim, staram się, by teksty były poetyckie, krytyczne, przypominające literaturę, wszystko zależy od tego, o czym piszę. 

Od zawsze lubiłam pisać i mam do tego serce i pasję, co widać w moich tekstach. Staram się być otwarta na różne gatunki. Jeśli jakieś wydawnictwo lub autor zechcą mi powierzyć swoje dzieło, będzie mi bardzo miło. Moja recenzja będzie przemyślana, dopracowana i pełna, jeśli coś będzie budzić moje obiekcje, również o tym napiszę, bo szczerość jest niezwykle ważna. Jeśli zainteresowałam Cię tym, co napisałam powyżej i chcesz się ze mną przespacerować, zachęcam do kontaktu. 

mój mail: spacerwsrodslow@gmail.com


Współpraca:


Zaufali mi:Pani Wanda Szymanowska

Wydawnictwo Otwarte (recenzja "W ramionach gwiazd", "Przepisów na miłość i zbrodnię", "W spojrzeniu wroga", "W sercu światła", "Diaboliki", "Początku wszystkiego")


Tyniec Wydawnictwo Benedyktynów i O. Leon Knabit OSB (recenzja "Przestań narzekać. Zacznij żyć")Wydawnictwo poczytne.pl (recenzja "Powieści (anty)feministycznej z mięsem w tle")

Patronaty

Komentarze