poniedziałek, 24 października 2016

Mój mały sukces literacki :)Nie, nie jestem z gatunku "samochwała w kącie stała i wciąż tak opowiadała". Dzielę się dzisiaj z Wami książkami, które pojawiły się na mojej półce dzięki konkursowi organizowanemu przez Wydawnictwo WAM i księgarnię Matras. Radością są oczywiście książki, ale przede wszystkim fakt, że moje opowiadanie spodobało się redaktorowi książki, pracownikowi wydawnictwa i autorce, która pisze książki i zna się na tym. Jako bloger i jako polonistka, wiem doskonale, że łatwiej pisać o literaturze, niż literaturę tworzyć, mimo że nie miałam nigdy problemów z pisaniem. Zatem moja radość jest tym większa i jeszcze raz serdecznie dziękuję wszystkim za wyróżnienie. Doping do dalszego pisania mam :). A po co to piszę? Bo warto mieć marzenia i je realizować, nawet malutkimi kroczkami :)


A poniżej piękności, które pojawiły się u mnie na półce :)Dokładnie, jeśli mogę o czymś marzyć, mogę to zrobić :).

Lars Mytting "Płyń z tonącymi", do którego lektury zachęciło mnie kilku blogerów, w tym Agnieszka z Nie teraz właśnie czytam (klikając w nazwę bloga Agnieszki, przeniesiecie się do recenzji)

Ryan Holiday "Przeszkoda czy wyzwanie? Stoicka sztuka przekuwania problemów w sukcesy", pozycję znalazłam dzięki Pauli z Rude recenzuje (klikając w nazwę bloga Pauli, przeniesiecie się do recenzji)Na koniec coś do mojej górskiej półki, która rozrosła się i powstała dzięki Dianie z Bardziej lubię książki niż ludzi :). Kochana, dziękuję :*

Jacek Hugo-Bader "Długi film o miłości. Powrót na Broad Peak"
Reinhold Messner "Moje życie na krawędzi"
Bernadette McDonald "Ucieczka na szczyt. Rutkiewicz, Wielicki, Kurtyka, Kukuczka" Będzie, co czytać :). I pamiętajcie, warto mieć marzenia i je realizować :)

10 komentarzy:

 1. Gratulacje !!! Warto mieć marzenia :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :). Zdecydowanie warto i warto o nie walczyć :)

   Usuń
 2. Gratuluję i cieszę się, że zdecydowałaś się na książkę z mojego "polecenia" ♥

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję. Tak, bardzo spodobała mi się Twoja recenzja i sama książka może mi się przydać, więc skorzystałam i zaopatrzyłam się w nią <3

   Usuń
 3. Przyjmij ode mnie serdeczne gratulacje, Kochana! :)

  OdpowiedzUsuń