Kontakt i współpraca

Z przyjemnością podejmę współpracę jako recenzent z wydawnictwami, instytucjami, autorami. 

Zastrzegam sobie prawo do swobody w pisaniu recenzji, czyli wydaniu opinii negatywnej, jeśli będzie to konieczne, aczkolwiek mam nadzieję, że do takiej sytuacji nie dojdzie ;-). 

Czas powstania tekstu od dwóch tygodni do miesiąca w zależności od ilości stron w książce ;-), przygotowania materiałów i stopnia wciągnięcia w lekturę ;-). Ze swojej strony zapewniam, że będę starała się stworzyć jak najlepsze teksty.

Mój mail: spacerwsrodslow@gmail.com

Spacer wśród słów na
Facebooku
Instagramie
Youtube

Wszystkich, którzy chcieliby mi zadać jakieś pytania lub nawiązać kontakt serdecznie zapraszam do e-mailowania lub kontaktu przez facebook'a :)spacer wśród słów na fb Współpracuję z:


Zaufali mi:

Pani Wanda Szymanowska

Wydawnictwo Otwarte (recenzja "W ramionach gwiazd", "Przepisów na miłość i zbrodnię", "W spojrzeniu wroga", "W sercu światła", "Diaboliki", "Początku wszystkiego")
Wydawnictwo Znak (recenzja "Ucznia architekta", "Arkadii", "Dziedzictwa", "Prus. Śledztwo biograficzne", "Jaka piękna iluzja. Magdalena Tulli w rozmowie z Justyną Dąbrowską")

Wydawnictwo Młody Book (recenzja "Celi 7", "Księgi kłamstw", "Maresi. Kronik Czerwonego Klasztoru")Tyniec Wydawnictwo Benedyktynów i O. Leon Knabit OSB (recenzja "Przestań narzekać. Zacznij żyć")Wydawnictwo poczytne.pl (recenzja "Powieści (anty)feministycznej z mięsem w tle")

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz