poniedziałek, 6 lipca 2015

Urodzinowy wpis z sentymentem...
Mija dokładnie rok odkąd zaczęłam blogować. Przez ten czas dużo się wydarzyło. Nie tylko napisałam kilkadziesiąt recenzji, ale poznałam wspaniałych ludzi, znalazłam nowych znajomych, z którymi mogę swobodnie pogadać o książkach i nowych autorów, którzy podbili moje serce. Wybrałam się na Targi Książki do Warszawy i zapisałam się do Dyskusyjnego Klubu Książki w moim mieście. 


Udało mi się nawiązać współpracę z Wydawnictwem Czwarta Strona i eKulturalnymi:-), miałam również okazję i przyjemność zrecenzować książki dla Wydawnictwa WAM i książkę Pani Wandy Szymanowskiej. Czasami zdarzało się wygrać jakiegoś buka, ale głównie mimo protestów portfela zaopatrywałam się w te pozycje, które mocno chciałam przeczytać, a których nie udało mi się zdobyć w bibliotece. 


Przez ten rok czytałam recenzje innych blogerów, śledziłam niektóre blogi i vlogi. Starałam się, mimo mojej absorbującej pracy, regularnie dodawać teksty i czytać nowe rzeczy, te mniej i bardziej znane. Wzięłam udział w BookAThonie. Trochę zmieniłam szatę graficzną bloga. Czasami było ciężko, bo czasu nie starczało, a z odzewem bywało różnie, ale cieszy mnie każdy, kto tutaj zagląda. 

Mam nadzieję, że to co robię podoba się Wam i dziękuję wszystkim, którzy mnie odwiedzają, zostawiają po sobie ślad. Cieszy mnie każda osoba, która tu zagląda i mam nadzieję, że zostaniecie na dłużej :-). Jeśli chcielibyście o czymś poczytać, czymś się ze mną podzielić, coś zmienić tutaj, piszcie śmiało albo na maila albo na fb. 

Buziaki, Ewelina :*

2 komentarze: